Nowy sezon w CrossFit Poznan!

skill
Drodzy Klubowicze! jako, że zaczynamy nowy sezon mamy dla Was kilka słów od naszego programującego trenera Jan Gierczyk Trener
„W zeszłym tygodniu rozpoczęliśmy nowy program treningowy. Kładziemy w nim nacisk przede wszystkim na:
– dwubój (czyli snatch i clean)- w którym skupimy się na poprawie przyjęcia sztangi, z którym wielu z Was ma problemy
– gimnastykę (drążek)- tutaj zależnie od Waszego poziomu, będziecie ćwiczyć sam kipping lub kipping pull up lub kipping bar muscle up. Wielu z Was zbudowało siłę w podciąganiu, więc możemy bezpiecznie ćwiczyć kipping i przybliżyć Was do upragnionego pierwszego muscle up’a!
Pracę nad słabymi ogniwami poprzez ćwiczenia unilateralne, pauzy i tempo. Przystosowanie do długiej i równej pracy wytrzymałościowej.
Poza tym workouty będą bardzo różne, możecie spodziewać się kilku próbek z Crossfit Games. Co do układu treningów- poniedziałek jest zamienny ze środą, a czwartek z piątkiem, natomiast wtorek jest niezmienny (długi AMRAP).
Wygląda to następująco:
Pon – snatch / squat+pull up
Wt- conditioning- amrap
Śr- snatch / squat+pull up
Czw- clean/ muscle up
Pt- clean/ muscle up
Przychodźcie regularnie na treningi, słuchajcie uwag trenerów i ufajcie ich radom. NIE OMIJAJCIE elementów, które sprawiają Wam trudność, wręcz przeciwnie, starajcie się je ćwiczyć jak najczęściej. Dbajcie o regenerację i bawcie się jak najlepiej! „
– Jan Gierczyk
Do zobaczenia na miejscu!!

Leave Comment