Nie honorujemy żadnych kart umożliwiających wchodzenie do setek obiektów sportowych. Ma to związek z tym, że dbamy o bezpieczeństwo ćwiczących. Przed wejściem na zajęcia należy u nas przejść kurs wprowadzający ON RAMP po to by poznać prawidłową technikę wykonywania podstawowych ćwiczeń a dopiero później można wejść na zajęcia. Gdybyśmy akceptowali karty Multisportowe, nie mielibyśmy nad tym kontroli.

Wyjątek stanową zajęcia z Jogi, tam można wejść płacąc kartą MyBenefit.
Można też płacić za nasze usługi bonami Sodexo.

ON RAMP albo WARM UP🙂 W zależności co chcesz osiągnąć. Szczegóły na stronach zajęć.

Tak. każda osoba, która tylko ma chęci do ćwiczeń odnajdzie się w naszym klubie, nie zależnie czy ma 50 lat czy 16 lat. Dla każdego mamy przygotowaną ścieżkę rozwoju i każdy sobie poradzi. Wytsarczy mieć chęci.

Tak na zajęcia obowiązują zapisy. Na każde zajęcia mamy max. 12 miejsc. Zapisywać się można przez stronę www lub aplikację mobilną Perfect Gym Go.

Tak, klub jest wyposażony w dwie szatnie o wysokim standardzie gdzie również znajdują się prysznice.

Strój w którym czujesz się swobodnie i wygodne sportowe obuwie.

Na takie pytanie udzielamy zawsze innej odpowiedzi, dlatego, że ciągle jest na niego inna promocja. O aktualnej promocji zawsze dowiesz się po ukończeniu kursu ON RAMP lub WARM UP.

Najlepszym rozwiązaniem jest kupienie pakietu treningów personalnych. Wtedy w dowolnych dla Ciebie godzinach umawiasz się indywidualnie z trenerem. Trener nauczy cię wszystkiego co będzie potrzebne żeby wchodzić na WODy. Dodatkowo zrobisz szybki postęp treningowy.

Jeśli już na starcie wiesz, że nie na wszystkie zajęcia będziesz w stanie dojechać, daj nam znać na rozpoczęciu programu. Razem obmyślimy najlepsze rozwiązanie.