Wojciech Burakowski FIZJOTERAPEUTA OSTEOPATA

O mnie
W swojej pracy usiłuję łączyć wiedzę akademicką z zakresu medycyny, rehabilitacji, osteopatii, treningu oraz promocji i profilaktyki zdrowotnej.

Staram się znajdować przyczyny powstawania Twoich problemów bólowych. W rehabilitacji planuję i prowadzę Twój proces terapeutyczny po przebytych urazach, zabiegach operacyjnych, czy w przewlekłych zachorowaniach. Natomiast w profilaktyce koryguję pracę Twojego ciała w treningu i życiu codziennym.

Skupiam się na odzyskiwaniu i utrzymywaniu Twojego stanu zdrowia poprzez poprawę sprawności wszystkich układów Twojego organizmu – od poprawnego zakresu ruchu stawów i siły mięśni, aż do regulacji pracy układu nerwowego i zwalczania negatywnych skutków stresu.

Swój warsztat pracy opieram na umiejętnościach zdobytych podczas odbywania studiów, seminariów i warsztatów organizowanych w Polsce i za granicą. Współpracuję na co dzień ze specjalistami medycyny oraz treningu sportowego. Poza tym pomagają mi doświadczenia zbierane przez lata treningu ogólnorozwojowego, siłowego, biegowego, pływania, gimnastyki oraz karate.

IG: altheos_pl FB: altheospl STRONA: www.altheos.pl

PÓŁKOLONIE SPORTOWE! Napisz po więcej informacji! :)