Jest to cykl zajęć wprowadzających w świat sportu, podczas których otrzymasz dużą porcję wiedzy na temat CrossFitu i odpowiedniego sposobu odżywiania, nauczysz się prawidłowego wykonywania podstawowych ćwiczeń, przygotujesz się do wysiłku oraz określisz swój cel treningowy i dowiesz się, w jaki sposób go zrealizować!

Program ON RAMP skierowany jest do osób, które:

-rozpoczynają swoją przygodę z jakąkolwiek aktywnością fizyczną lub przez dłuższy okres nie uprawiały żadnej aktywności fizycznej,
-ćwiczą regularnie, ale nie próbowały wcześniej CrossFitu,
-trenowały wcześniej CrossFit, ale miały długą przerwę w treningach,
-trenują CrossFit na własną rękę, bez trenera,
-chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat CrossFitu.

W ramach programu otrzymujesz:
-12 treningów razem z trenerem,
-2 testy sprawnościowe.

4 tygodnie w małej grupie

Wybierz ON RAMP!

jak zacząć crossfit

tygodnie

treningów

wykłady

testy sprawnościowe

Masz pytania?

Zadzwoń do nas: +48 61 278 58 37

trening on ramp

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

4 tygodnie. Przez ten czas będziemy pracować nad poprawną techniką wykonywania ćwiczeń oraz będziemy przygotowywać Cię do wysiłku o wyższej intensywności.

Cały program składa się z 13 treningów wykonywanych pod okiem certyfikowanego trenera. U nas nigdy nie zostajesz sam! Treningi zawsze odbywają się o tych samych godzinach!

Nad swoją formą pracujesz w małej zamkniętej grupie. Dzięki czemu zawsze jesteś pod czujnym okiem naszego trenera. Dodatkowo poznajesz fantastycznych ludzi!

Kurs jest przygotowany z myślą o osobach początkujących dlatego każdy sobie na nim poradzi.

Nie akceptujemy żadnych kart benefit w naszym klubie. Ma to związek z bezpieczeństwem jakie chcemy zapewnić wszystkim klubowiczom. Kupić karnet w klubie może tylko osoba, która przeszła kurs ON RAMP.

Wystarczy wziąć ze sobą sportowy strój w którym czujesz się swobodnie, buty na zmianę. Warto wcześniej zjeść pożywny posiłek. Pamiętaj jednak o godzinnej lub dwugodzinnej przerwie

Harmonogram

Aktualny terminarz grup ON RAMP. Wybierz interesującą Cię opcje!

Zobacz ostatnie newsy

Blog