Poznajcie Nas bliżej

Poznajcie bliżej osobę odpowiedzialną za programowanie, dzięki której dochodzicie do swoich celów, dzięki której robicie progres, dzięki której jesteście każdego dnia zmęczeni i zadowoleni- to Jan Gierczyk
Sport towarzyszył mu od najmłodszych lat.
W dzieciństwie pasjonowały go przede wszystkim gry zespołowe – piłka nożna i siatkówka, a także jazda na rowerze. Z CrossFitem po raz pierwszy spotkał się właśnie w CrossFit Poznań, niedługo po otwarciu klubu w 2013 roku. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Trudności z poprawnym wykonaniem ćwiczeń czy ukończeniem WODa w time capie wywoływały u niego często frustracje, jednak z czasem to właśnie stałe uświadamianie sobie swoich słabości i ciągłe dążenie do ich pokonywania zaczęły go najbardziej pasjonować, a sam proces stał się dla niego najważniejszy. Janek chce nieustannie rozwijać się jako trener, a jego główną misją jest umożliwienie podopiecznym trenowania CrossFitu w sposób bezpieczny i satysfakcjonujący dla nich sposób!
A jego podpieczni mówia o nim tak
„Uważam, że Janek jest świetnym i bardzo zaangażowanym trenerem, potrafi uczyć, tłumaczyć, zawsze bez problemu pomaga, doradza, podchodzi indywidualnie do każdej osoby i widać, że robi to z ogromną pasją. Janek oprócz tego, że jest świetnym trenerem, jest przede wszystkim bardzo dobrą i ciepłą osobą, z którą bardzo dobrze się pracuje”
– Marysia
„Janek spoko bobslej, dobrze się z nim ściga zacięty chłopak, oddany skrupulatny, dokładny!!”
– Hubert
Cudownie Janek, że jesteś częścią TEAMu RCFP

Leave Comment