Łukasz Jaworski

Trener

Jestem pasjonatą sportu, który towarzyszy mi od najmłodszych lat w różnych jego formach. Początkowo jako zawodnik akrobatyki sportowej, od 2009r reprezentant Polski w skokach na trampolinie a od ponad 4 lat również jako trener gimnastyki.
W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na prawidłowym wzorcu ruchowym, dbaniu o detale, stopniowym rozwoju, wykorzystując głównie ciężar własnego ciała „… bo czym są mięśnie bez sprawności?”
Uważam, że aktywność fizyczna sama w sobie powinna dawać radość i satysfakcję, którą powinniśmy czerpać z różnych pobudek tj. dbanie o zdrowie, permanentny rozwój, „szlifowanie” charakteru, pokonywanie własnych ograniczeń, pasja czy rywalizacja. Wierzę, że absolutnie każdy może znaleźć „coś” dla siebie.
Właśnie na tym mi zależy przy pracy z podopiecznymi, aby odnaleźli swój cel i sens treningu.

łukasz jaworski

Wyniki sportowe

– Złoty medalista Igrzysk Europejskich w Mińsku 2019r. w skokach synchronicznych

– Wielokrotny złoty medalista Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w Gimnastyce – Skoki na trampolinie indywidualne, synchroniczne i drużynowe.

– Wielokrotny uczestnik i finalista Mistrzostwa Światas i Europy w Gimnastyce – skoki na trampolinie.

Inne osiągnięcia:

– Otrzymanie tytułu „World Class Gymnast” ze Światowej Federacji Gimnastycznej (FIG) dla najlepszych Gimnastyków za szczególne osiągnięcia.

– Zdobycie V-ce Mistrzostwa na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Krakowie 2019r. (jako trener).

Studia i szkolenia

– Ukończenie 3 letnich studiów licencjackich o specjalizacji trenerskiej oraz zdobycie tytułu trenera 2 klasy na AWF Poznań

– Ukończenie szkolenia z ćwiczeń na kółkach gimnastycznych

– Ukończenie szkolenia z ćwiczeń na drążku gimnastycznym

Zobacz ostatnie newsy

Blog