Maciej Kazimieruk

Owner

Od zawsze byłem pasjonatem sportów (głównie ekstremalnych) i przez całe życie uprawiałem wiele dyscyplin, takich jak Surfing, Downhill, Snowboard oraz Skoki Spadochronowe. Poza sezonem regularnie trenowałem, żeby móc podnosić poprzeczkę coraz wyżej i stale się rozwijać.

Próbowałem wielu różnych planów treningowych na siłowni, uczęszczałem na zajęcia z propriocepcji, śledziłem w internecie jak przygotowują się najlepsi sportowcy. Wówczas przypadkowo trafiłem na stronę www.crossfit.com i zacząłem wykonywać pierwsze WOD’y, które były publikowane na stronie. Odrazu wiedziałem, że to jest to czego szukałem i potrzebowałem!

Maciej Kazimieruk

Historia

Moja historia z CrossFitem zaczęła się w 2012 roku, wówczas postanowiłem otworzyć pierwszy klub CrossFitowy w Wielkopolsce – Reebok CrossFit Poznań i połączyć swoją pasję do sportu wraz z pracą i własną działalnością.

CrossFit Poznań to spora część mojego życia i cieszę się, że z sukcesami udaje mi się rozwijać klub, jak i naszą firmę usługowo handlową RCF Performance. Łączenie pasji i biznesu nie jest zawsze lekkie, podobnie jak treningi CrossFitowe, jednak osiągane rezultaty i efekty potrafią to wynagrodzić.

Filozofia

W życiu, jak i w pracy wyznaję Japońską filozofię Kaizen, czyli praktykę ciągłego doskonalenia oraz zaangażowania.

Zobacz ostatnie newsy

Blog