Marysia Dunaj

Trener

Trenerka, dyplomowany dietetyk, pasjonatka aktywnego i zdrowego stylu życia. 

Studia na kierunku dietetyka były dopiero początkiem mojej drogi związanej ze zdrowym stylem życia oraz edukacją w tym kierunku. W między czasie ukończyłam wiele kursów oraz szkoleń, brałam udział w ciekawych konferencjach i wciąż dbam o samorozwój. 

Aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem mojego życia, towarzyszy mi od najmłodszych lat. Wychodzę z założenia, że ruch to zdrowie, a każdy trening jest lepszy niż żaden. Moje główne kierunki zainteresowań to trening siłowy, trening stabilizacji centralnej tułowia (core) oraz trening kształtujący sylwetkę. W mojej pracy skupiam się głównie na kształtowaniu kobiecej sylwetki, staram się motywować, inspirować i zarażać ludzi pasją do sportu i zdrowego stylu życia tak aby czuli się dobrze we własnym ciele. Wiem, że zmiana swoich nawyków i sposobu myślenia wcale nie jest łatwa. Wiem także jak ważne jest wsparcie przewodnika, który będzie pokazywał, w którym kierunku patrzeć, zainspiruje, zmotywuje i przekaże wiedzę oraz pozytywną energię. 

Pokażę Ci, że aktywność fizyczna i zdrowe nawyki żywieniowe to podstawa dobrego samopoczucia i pierwszy krok do poszerzania swoich horyzontów! Zapraszam na wspólny trening! 

Zobacz ostatnie newsy

Blog