Program jest stworzony do wszystkich osób, które chcą zacząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Nie ważne czy wracasz po długiej przerwie do regularnych treningów czy jesteś osobą, która nigdy nic nie trenowała, a ostatnie lata spędziła w wygodnym fotelu!

Naszym zadaniem będzie zmotywowanie Cię do regularnych treningów. Poznasz zasady zdrowego trybu życia i zbudujesz świadomość o zdrowym odżywianiu.

Każdy trening będzie prowadzony przez naszego trenera w małej grupie osób, więc nigdy nie zostaniesz sam.

Pogram ten ma dwa cele. Pierwszy to rozruszanie Cie, zaczynając od niskiej intensywności, zajmiemy się wtedy zbudowaniem podstaw. Drugi cel to przygotowanie Cię do regularnych zajęć w naszym klubie. Będziemy pracować nad odpowiednią techniką wykonywania podstawowych ćwiczeń wykorzystywanych w treningu CrossFit.

Po zakończeniu będziesz mógł/a dołączyć do grupy CrossFit Beginners w naszym klubie. Nie musisz dodatkowo przechodzić programu ON RAMP.

8 tygodniu w małej grupie

Wybierz WARM UP!

warm-up-training

tygodni

treningi

wykłady

testy sprawnościowe

Masz pytania?

Zadzwoń do nas: +48 61 278 58 37

Cross training

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

8 tygodni. Zaczynamy od niskiej intensywności i skupiamy się na poprawieniu Twojej  sprawności. Dopiero w drugim etapie kursu przygotowujemy Cię do regularnych treningów w naszym klubie

24 treningi. Cały program składa się z 24 treningów wykonywanych pod okiem certyfikowanego trenera. U nas nigdy nie zostajesz sam! Treningi zawsze odbywają się o tych samych godzinach!

Nad swoją formą pracujesz w małej zamkniętej grupie. Dzięki czemu zawsze jesteś pod czujnym okiem naszego trenera. Dodatkowo poznajesz fantastycznych ludzi!

Kurs jest przygotowany z myślą o osobach początkujących dlatego każdy sobie na nim poradzi.

Nie akceptujemy żadnych kart benefit w naszym klubie. Ma to związek z bezpieczeństwem jakie chcemy zapewnić wszystkim klubowiczom. Kupić karnet w klubie może tylko osoba, która przeszła kurs ON RAMP lub WARM UP.

Wystarczy wziąć ze sobą sportowy strój w którym czujesz się swobodnie, buty na zmianę. Warto wcześniej zjeść pożywny posiłek. Pamiętaj jednak o godzinnej lub dwugodzinnej przerwie

Harmonogram

Aktualny terminarz grup WARM UP.

Zobacz ostatnie newsy

Blog