Zagraj z Nami dla WOŚP

Czas zacząć przedstawiać Wam pierwsze rzeczy do licytacji dla WOŚP:
1) RCFP daje od siebie roczny karnet:) możecie wylicytować roczne treningi w naszym Klubie:))
2) Rafał Zomkowski umyje Wasze auto! wypoleruje lusterka! odkurzy tapicerkę! wymieni kołpaki! oraz wytrzepie dywaniki! jest o co walczyć:)
3) Adam Horbowski zaprasza na lekcje nurkowania! SCUBA DIVING umożliwia zrobienie pierwszego kroku w świat nurkowania. Trening ten umożliwi zdobycie podstawowej umiejętności nurkowania, ale przede wszystkim pozwoli na sprawdzenie samego siebie pod wodą:))
4) Joanna Gracz-Bernaciak łączy tusz z akwarelą i namaluje Wam grafikę w rozmiarze A4. Tematykę ogranicza tylko Wasza kreatywność:)
5) Przemek Paetz zaprasza na przejażdżkę pięknym Jeepem! Napęd na cztery koła! Smak błota! Zapach benzyny! Kto ma ochotę na przygodę z Przemem? 😎
6) Radek Sauermann wraz z przyjaciółmi z OSP Kwiatowe ma do wylicytowania przejazd ulicami Poznania… NOWYM! BOJOWYM! WOZEM STRAŻACKIM! Licytacja dla miłośników dużych wozów strażackich, rodzin lub placówek przedszkolnych:))
7) Marta Orłowicz i jej fenomenalny salon urody Malinowa Odnowa przekazuje na licytcję MANICURE HYBRYDOWY dla TRZECH osób!! Będzie pięknie!
Więcej licytacji znajdziecie na Naszym Facebooku!
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć się do nas i przekazać coś na licytacje od siebie zapraszam do kontaktu z Mileną Rudzińską

Leave Comment