Crossfit Kids

Dziecięca siła!

Program Crossfit Kids powstał w 2006 roku, stworzony na podstawie badań z różnych dziedzin zaczynając od biologii molekularnej kończąc na nauce behawioralnej. Łączy w sobie nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale również przekazuje wiedzę o działaniu dziecięcego ciała. Podczas zajęć uczymy się odpowiedniego ruchu naszego ciała i dowiadujemy się, dlaczego i jak ono działa.

 

Crossfit Kids to zajęcia umożliwiające poznanie sportu z zupełnie innej strony. Dzięki systematycznym treningom i ciągłej zabawie możemy pracować od najmłodszych lat nad dziecięcą siłą, zręcznością, szybkością, jak i odpowiednią postawą. Treningi wytrzymałościowo-siłowe przeplatane wyścigami, konkursami i torami przeszkód troszczą się o ich prawidłowy rozwój. W czasie zajęć uczymy się zdrowej rywalizacji, jak i współpracy z grupą.

 

Program Crossfit KIDS zapewnia dzieciom w różnym wieku odpowiednią aktywność w zabawnym i wciągającym formacie. Cele naszych zajęć mogą być krótko, jak i długoterminowe. Doskonalimy umiejętności nie tylko fizyczne, ale również takie jak wytrwałość, ciężka praca, odpowiedzialność osobista, akceptacja opinii innych czy przestrzeganie zasad. Ponadto uczymy się zdrowego jedzenia, rozmawiamy o problemach oraz dowiadujemy się czym są złe nawyki.

Harmonogram Crossfit Kids

Zajęcia Crossfit KIDS trwają 60min i są podzielone na 5 bloków: rozgrzewka (przygotowujemy nasze ciała do pracy), teoria (uczymy się nowych ruchów i ćwiczeń), workout (wprowadzamy w trening to czego się nauczyliśmy), zabawa (po ciężkiej pracy, zasłużona rozrywka) i rozciąganie (czas na relaks). Treningi Crossfit KIDS to początek drogi do wspaniałej sportowej przyszłości najmłodszych członków naszego klubu.

Tak prezentuje się rozkład zajęć Crossfit KIDS w klubie Crossfit Poznań:

PONIEDZIAŁEK

17:00 – grupa KIDS – wiek 3-6

17:00 – PRESCHOOL – wiek 7-9

 

WTOREK

17:00 – TEENS – wiek 10+

17:00 – TEENS – wiek 13+

ŚRODA

17:00 – grupa KIDS – wiek 3-6

17:00 – PRESCHOOL – wiek 7-9

CZWARTEK

17:00 – TEENS – wiek 10+

17:00 – TEENS – wiek 13+

PIĄTEK

17:00 – TEENS – wiek 10+

18:00 – TEENS – wiek 13+

 

SOBOTA

10:00 – KIDS – wiek 3-6

11:00 – KIDS – wiek 7-9

Po więcej informacji zgłoś się do naszych trenerów, bądź dzwoń na recepcję pod nr. 576 235 786

Trenerzy

Crossfit Kids

Zobacz ostatnie newsy

Blog