Zajęcia INTRO

Rozpocznij swoją przygodę!

CrossFit jest sportem rozbudowanym i złożonym, którego krótkie i jednoznaczne zdefiniowanie jest niezwykle trudne. Dlatego właśnie największy klub CrossFit w Polsce przygotował zajęcia INTRO, które przedstawią Ci ideę i strukturę treningową tego sportu, wprowadzając Cię w świat zróżnicowanych i skutecznych ćwiczeń funkcjonalnych.

Zajęcia INTRO podzielone zostały na część teoretyczną oraz trening wprowadzający.

Podczas części teoretycznej wykwalifikowana kadra trenerska wyjaśni Ci, czym jest CrossFit oraz przedstawi i wytłumaczy filary, na których opiera się ten sport. Doświadczony trener pomoże Ci odnaleźć twoje słabości i silne strony, a także odsłoni korzyści, które niesie za sobą trening CrossFitowy.

Podczas zajęć INTRO żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, dlatego część teoretyczna jest doskonałą okazją do zdefiniowania własnych celów i oczekiwań kierowanych zarówno do trenerów, jak i samego siebie.
Po części teoretycznej weźmiesz udział w specjalnie przygotowanym, dopasowanym do Twoich umiejętności i kondycji treningu CrossFitowym, na którym poznasz pierwsze ćwiczenia – będziesz zaskoczony, jak bardzo taki trening angażuje ciebie i twoje ciało.

Zajęcia zostały przygotowane z myślą zarówno o osobach początkujących, poszukujących sposobności do rozpoczęcia ekscytującej, sportowej przygody, jak i doświadczonych, aktywnych  sportowców, poszukujących urozmaicenia i dopełnienia swojego planu treningowego. Przyjmij zaproszenie do świata CrossFitu, biorąc udział w zajęciach INTRO.

zajęcia intro

Trenerzy

Zajęcia INTRO

CHCESZ ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Wyślij nam wiadomość!Zobacz ostatnie newsy

Blog